Rok 2017

14.10. se konal Závod požární všestrannosti v Poříčí. V této podzimní části hry Plamen se běhá jak branný závod tak i požární dvojice. Mladší se umístili bohužel na 14.místě ale starší si vedli o něco lépe a stupně vítězů jim utekli jen o málo. Skončili na pátém místě. Věříme, že jarní kolo hry Plamen se nám vyvede lépe. 

Jelikož se soutěž ZPV už blíží, udělali jsme si 7.10. branný závod nanečisto. Vedoucí a rodiče nám připravili trasu po níž jsme po jednom postupně běželi a plnili úkoly které nás čekají příští týden na soutěži. Nakonec jsme všichni dostali sladké odměny.

2.9. byla poslední letošní pohárová soutěž a to Memoriál Jaroslava Roučeho v Česticích. Přijelo 6 družstev přípravky, 16 družstev mladších a 10 starších.
Naši mladší měli čas 33:62s a starší 34:91. 

17.-22.7. jsme byli na táboře v malé vesničce Dol u Sedlice. Tábor jsme pojali jako soustředění, každý den jsme trénovali nějakou disciplínu. Mezitím jsme hráli i různé hry do celotáborovky. Nejoblíbenější hra byla ,,BOMBA,,  
Vzhledem k velkému počtu fotografií nejsou uloženy zde v albu ale na: mysalkahasici.rajce.net  ve složce Tábor Dol 2017.
Všem se tábor moc líbil a už teď se těšíme na příští... ;-)

24.6. se mladí hasiči zúčastnili soutěže ve Střelských Hošticích. Mladší měli čas požárního útoku 53:56s a starší zaběhli čas 22:98s. Ani jedno bohužel nestačilo na stupeň vítězů.

Na okresní kolo hry Plamen vyjeli mladí hasiči 20. května do Tchořovic. Přijelo spoustu týmů, soutěž trvala celý den. Kategorie mladší soutěžila v disciplínách 4x60m a požární útok. Starší kategorie měla navíc ještě štafetu CTIF a útok CTIF. I přes velkou snahu se nepodařilo vystoupat na stupně vítěžů. Mladší skončili na 10. místě a starší obsadili 6. příčku. I přesto udělali vedoucím radost. :-) 

13. května se naše dorostenka Pavla Pelešková zúčastnila Okresního kola dorostu ve Strakonicích a umístila se na krásném 3.místě. Gratulujeme!!!

6.května bylo 10.kolo Otavského plamínku ve Strakonicích. Celkem se přihlásilo 42 družstev, z toho 7 přípravek, 20 družstev mladších a 15 starších. Soutěžilo se na jeden pokus. Naši starší obsadili 14.místo a mladší 12.místo.
Sice jsme letošní rok nezahájili zrovna nejlépe, přesto jsme si soutěž pořádně užili. Podívali jsme se na předtančení mažoretek, mohli jsme si sednout do automobilu policie či vojenského vozu, potěžkali jsme si zbraně, a spoustu jiného. Mladším se nejvíce líbil skákací hrad.
Dnešní den se nám prostě líbil, a příště určitě přivezeme lepší umístění.

22.dubna jsme vyjeli na výlet do pražské ZOO, kde jsme mohli vidět spoustu krásných zvířátek, například slony, tygry, lachtany, vlky, lamy atd...
Mohli jsme se projít mezi volně létajícími ptáky nebo netopýry, což byl pro nás hodně velký zážitek. 
Počasí nám moc nepřálo, ale to nás neodradilo od toho si výlet pořádně užít. Navštívili jsme i místní papírnu, kde jsme si každý vyrobili svůj papír na památku.
Výlet jsme si užili, moc se nám líbilo.

Aktuality
Další aktuality
Mateřská škola Čepřovice
Další články
Obec Čepřovice
Další články
Ze života obce
Další články
Anketa