Netřídění odpadu

Vážení občané,
neustále si stěžujete, že obec v posledních dvou letech zvedla poplatek za odpad. Podle toho co jsem dnes viděla v kontajneru na textil v Čepřovicích na návsi, nelituji toho, že jsme odpady již dvakrát zvedli. 
Opravdu nechápu jak může, normálně myslící dospělý člověk do kontejneru na kterém je obrovská cedule ,,Kontajner na textil" vhodit plný pytel plastových hraček, plastové krabice od bombónů, koš plný prázdných krabiček od cigaret (nebudu se zde vyjadřovat k tomu od kud tyto krabičky jsou), a polystyrenové obyly, kterými se zabalují spotřebiče, aby se nepoškodily (mimochodem značky Mora) neplánuji chodit po vescici a zjišťovat kdo si zrovna koupil novou troubu (to si musí dotyčný přebrat sám). Prázdné igelity a igelitové obaly od stavebního materiálu..... Myslím, že ve vesnici není tolik lidí co provádí v posledních měsících rekonstrukci domu a kuchyně, vnitříních prostor........
Obec přijala již některá opatření a pokud se nám povede notorického ,,NETŘÍDIČE" odhalit obec mu může udělit pokutu až ve výši 10 000 Kč. (notorického proto, že toto není poprvé co z kontajneru na textil vyhazuji prázdné igelitové obaly ze stavebního materiálu).
Nicméně v roce 2018 obec nechala cenu odpadů tak jak byla letos, ale pro rok 2019 můžou trvale žijící obyvatele čekat nárust ceny za odpad.
Velice mě mrzí, že se někteří lidé v obci chovají jako ,,PRASATA" 
Příjemnou neděli Poláčková