Domácí čístírna vody

Vážení občané,

pokud máte problém s Vaší vodou je tu možnost řešení. Obec pořídíla do Mateřské školy domácí čístírnu pitné vody. Pokud budete chtít ochutnat rozdím můžete školku navštívit a vodu ochutnat. Pokud budete mít zájem můžete volat na číslo 606630489 a já Vám předám kontakt na společnost, která se prodejem těchto čistíren. Jedná se o tuto domovní čístírnu:

Amway eSpringJiž pošesté v řadě získala Amway a její značka eSpring cenu společnosti Frost & Sullivan v regionu Asia-Pacific za nejlepší zařízení na úpravu pitné vody roku.

eSpring je podle studie Verify Markets nejprodávanějším zařízením na úpravu vody a region Asia Pacific hraje zásadní roli pro prodej této značky. Zařízení omezuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 145 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů jako olovo, rtuť, azbest, 33 pesticidů a vedlejších produktů pesticidů, 13 vedlejších produktů dezinfekce, radon a vedlejší produkty rozpadu radonu v pitné vodě, 9 farmaceutických kontaminantů, 42 známých anebo předpokládaných endokrinních disruptorů a potenciálně karcinogenní částice (karcinogeny) ve vodě. Zároveň ničí více než 99,99 % bakterií a virů, které se mohou nacházet v pitné vodě a způsobovat nemoci (včetně koliformních, patogenních bakterií, HPC, poliovirů, rotavirů a virů hepatitidy A).

Amway významně investuje do zvyšování kvality ve prospěch zákazníka, značka eSpring získala obdivuhodnou reputaci a stala se jednou z nejvyhledávanějších v oblasti úpravy vody.
– Janice Wung ze společnosti Frost & Sullivan –

eSpring drží několik prvenství. Jedná se o:

  • první systém na úpravu vody, který kombinuje lisovaný uhlíkový blok s UV lampou a elektronickým monitorovacím systémem
  • jediný systém svého druhu na světě, který používá pro napájení UV lampy patentovanou technologii eCoupled (tato technologie vyvinutá sesterskou společností Amway, Fulton Innovation, se stala standardem pro bezdrátové nabíjení mobilních telefonů)
  • první systém, který získal certifikaci NSF / ANSI 401 pro účinné odstranění 15 nově sledovaných kontaminantů, které zahrnují léčiva, pesticidy a herbicidy
  • první systém, který získal certifikace NSF / ANSI 42, 53, 55 a 401
Aktuality
Další aktuality
Anketa